Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz simsi #19674 üzenetére

    Szerintem ez egyáltalán nem irigység kérdése. Proevo-t szerintem - teljesen jogosan - az izgatja, az ah-ban levő cuccok ára drasztikusan megnőtt. Tehát az alapvető probléma nem az, hogy valaki az ah-ból keresi a pénzét, bár nekem is összejönne, hanem az, hogy az ah molyok miatt szépen felkúszott egy normális fegyver ára 1-2 milliárd környékére.
    Bár valószínűleg ennek sokkal több oka van és az egész összetettebb, de a rövid lényeg, hogy szerintem az irigység játssza most a legkisebb szerepet.

    mikromanus Erről beszélek :D Az ilyen "3-om kerékpárom van" WOW! :D Ráadásul nem félévente látni ilyet, hanem topikonként százakat. Pedig elég lenne csak kiolvasni. "3-om ---> háromom"

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • mephi666

    nagyúr

    válasz simsi #19674 üzenetére

    100k/hó az elég szép... nekem június óta van úgy 160k (október-november volt a legszebb: akkor 35k körül volt mindkét hónap) :B mondjuk nem panaszkodok, mert visszahozta már a játék árát, az ssd-jét meg a gtx650-ét és, ha most befagyna, akkor is jó lenne... de szerencsére szeretek játszani és örülök továbbra is minden egyes eladásnak

    ui: ennyi erővel lehetne irigykedni az összes eve online-osra is, mert azok is pénzt csináltak a játékból ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák