Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mephi666 #19654 üzenetére

    Nem panaszkodom, de a nagyok közelébe sem érek.
    Ráadásul én az eladásaim 90%át farmból teszem ki..
    Egyszerűen azért mert elunom az AH-t 10perc alatt..DE!!! ha lenne türelmem az AH-t bújni, én is azt csinálnám..
    Miért ne csinálnám? Játszom/szórakozom és még pénzt is keresek? Mi ebben a rossz?
    Vagy szégyelljem el magam mert van egy lehetőség amit kihasználok?

    Igen komoly összeget rá mernék tenni hogy itt, ebben a topikba BÁRKI megtenné ha tehetné..
    Nyilván ha napi 1-2 órát játszik az illető akkor nem marad fölös goldja, de ha elérem/elértem azt a szintet a karijaimmal amit szeretnék/szerettem volna akkor mit csináljak? Üljek a goldon hátha a jövőhéten már 10forintot nem ér?
    Nem sok értelme lenne :N

    ProEvoFan Ha te (nem pont te) mint player nem vennéd meg 1MRD-ért akkor nem 1MRD lenne az ára..mi köze ennek a Blizzardhoz? Ha egy itemet nem vennének meg csak maximum 50M-ért akkor 50M lenne minden fullos item..sőt!
    Az hogy valaki rászán X eurot, mert neki nem számít és kilóra megveszi a TOP cuccokat, arról a Blizzard nem tehet..
    Értelemszerűen a Blizzard ennek örül..miért ne örülne, de nem ő kényszeríti rá a népet hogy vegye meg a k*rva drága itemeket!

    simsi Majd akkor a 300M-et kérem, köszi :DDD

    buherka Mé? Mennyi VIT-ed van? Ha 500nál több akkor én is sajnálom :C

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák