Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #19426 üzenetére

    másik oldalról látom: elérték, hogy legyen sink, bottereknek nem éri meg essence-t farmolni, kraftolt cuccot meg mindenki maga tudja csak használni... mi lenne itt, ha eladható lenne? botok farmolnák ezerrel a goldot, esik nekik legend is tonnaszám, amiből van brimstone... termelnék ezerrel ah-ra a táp cuccokat, a piac meg jól fejreállna

    olyan szívesen megnéznék ilyen adatokat, mint: játékban levő gold mennyiségének változása, brimstone-ok száma, gem-ek száma, stbstb (blizznél tuti leszűrik belőle a tanulságot)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Andie

    őstag

    válasz persil #19426 üzenetére

    Gyanítottam, hogy ilyesmi lehet. Az valóban korrektebb lenne, ha lenne olyan, hogy csak akkor ragasztódik az acc-hoz, ha felvetted. Addig le lehetne adni.
    Én nemsokat kraftoltam, talán ha 5 db amut eddig (ebböl a 4. már olyan lett, ami 3000 dps-t dobott rajtam), de a maradék 4-ből 2 simán eladható lett volna pár100k-ért...
    Na mindegy, nem rossz ez így se. Nem írtátok, hogy micsináltok a kuka kraftokkal?

    Most rámegyek erre a hellfire ringre. Lehet valahogy szabályozni, hogy INT-es legyen? vagy csak überezek addig amig ki nem jön a 3 hozzávaló, megveszem a receptet, aztán lesz ami lesz? (ha szar, akkor salvage?) :U

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • abéla

    senior tag

    válasz persil #19426 üzenetére

    Szerintem is igenis jó húzás volt ez a blizz részéről, így a seftesek szívnak, aki játszik, megint élvezi, van motiváció, stb.

    De pl ha hasonlót craftolsz, mint ami rajtad van, add el (persze már csak feléért/harmadáért, de ez van, viszont a többi cucc ára is csökken).
    Pl.: én eladom a TalR amut (nyilván bukóval), az új végett(ami a seft-generált mrd-os tétel helyett volt 100m), ezzel igaz bukok 100vit-t, de a régi amu árából veszek egy brutális vit-s VW, amiknek az árai szintén mélyrepülésbe kezdtek, így összeségében jól jártam (kari stat/felépítés tekintetében, goldban meg kb egál).
    Persze amig árulom az amu-t, craftolom az int-es vállast, hátha bejön és nem kell -egy ki tudja meddig értéktelenedő- VW-t venni.
    Szóval lehet itt adaptálódni az új szituációkhoz és végre nem a sunnyoggás a legcélrevezetőbb eszköz, jáccani kő' ésssennyi :DDD .

    Szerintem nem véletlen,hogy meglépték ezt blizzardnál, mivel az ügyeskedők kezdték ellehetetleníteni a játékhoz szervesen kapcsolódó ah-t/itemizációt.
    Ha eladható lenne a craft-cucc, beindulna megint a csalás/botolás/etc, így viszont, mivel nincs benne mani, nincsennek kapzsi nyomik.

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák