Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Myki19 #19202 üzenetére

    Ahogy érzed, mindenesetre a kb 2 hete 100m-ás vw-ok most 40-60-ért mennek és ez a csökkenés az elmúlt napokban következett be, TalR amu szintén (300-350m-ről 150-200), trifact kesztyűk, jó alapsatatokkal a korábbi, nevetséges mrd-os szintről 100-200m-ra esett.
    Nyilván vannak kivételek, de én alapvetően a piaci trendről beszéltem, nem egy-egy szerencsés eladásról.

    Mindenesetre ajánlom neked is, hogy próbáld ki a craftot, én is szkeptikus voltam, de már néhány próbálkozás után is elég érdekes eredmények születtek (amu/gloves) és én messze nem nyomom olyan intenzitással, mint sokan mások.
    Mondom ezt úgy, hogy nekem is jó pénzekért vett VW-om, TalR amum, trifact kesztyűm van, de ha sikerül jobbat craftolni, röhögve adom el bukóval, mivel nálam egy fasza kis kari összepakolása a motiváció, nem a biznisz, így érthető módon én örülök az ezirányú változásoknak.

    Persze megértem, ha valaki a pénzért nyomja, az kevéssé örül a mostani folyamatoknak, de azért nem kell magunkat hitegetni, ha ez így marad(roll-esélyek), a fentebbi piacoknak befellegzett, finomabban fogalmazva, egy merőben új egyensúlyi állapot fog beállni. :D

    MrCsiT : úgy hogy a többi 5 változó is lehet alapstat, így 230 +50-150(?) lehet a max (az 2.értéket nem tudom pontosan)

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák