Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz Sárpac #18130 üzenetére

    Az a baj hogy meg vagy arrol gyozodve, hogy egy emberrol van szo es sajat maga ala licital. Szerintem inkabb arrol van szo hogy mindenki elakarja adni azt amit talal ezt mashogy nem tudod megtenni csak, ha a legolcsobb hasonlo alatti aron teszed be a sajatod. Emelje fel a kezet aki nem igy araz vagy ad el. Csak ezen a kis forumon szerintem a jatekosok 80%a hasonlo semat kovet, legalabbis az alapjan amit a trade topicban olvasok en ezt szurom le. Es ez csak egy toredek hanyada a teljes jatekos bazisnak. Ha napi szinten kikerul a piacra 100 nadrag az elso 100Mert kerul ki akkor minden utana eso darab ara csokken. Ezert latod gyakorlatilag idorendi sorrenben ha ar szerint szursz

    Szerk.: megneztem a linkelt kepeket... En nem latok benne lekovetheto allando tenyezot, ha bot pakolgatna ki akkor az egy program ami egy bizonyos standardot kovet. Az arak nem egyenes aranyossagban kovetik egymast. Azt se lehet rajuk mondani, hogy fixen pl mindig 10%al lenne olcsobb vagy fixen mindig 500kval. Ez csak egy pelda. Az itemek vegyesen vannak kint ido szerint is van ami 1d11 van ami 9hnal al. Nem linearis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák