Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz r6man123 #17538 üzenetére

    Szia,
    Szerintem 38millából egy olyan karit érdemes épiteni, ami játszva runolja mp0 act3at 50-60m xp/órával, így a paragon is repülni fog, kis szerencsével pedig az itemek is potyognak(amikből acélosabb, magasabb mpn játszó karit lehet építeni)
    Én személyszerint a saját tapasztalatomból kiindulva skornos archon wizardot ajánlanék. 38 röhögve kijön, most elkezdtem keresgélni az én itemeimet ah-n, egykét tulajdonságot levéve róluk ilyen fél-1milláért kapni őket, nem pénz. Skorn hihetetlenül effektiv a magas AVG dam miatt, így ha nem critelsz, akkor is sokat sebzel, ez pack ölésnél fontos(sima mobok úgyis elporladnak a lézer által), ráadásul a lassúsága sem tűnik fel(kivéve ha nem balklikkelsz). Ll-el nagyon drága, én vettem egyet 5 ezer lifeafter each killel, simán maxon van az életem mindig, refdamnál is elég félrefordítani a halál sugarat 1-2 mobra és már nyomathatom is tovább. Persze kényelmesebb lenne ll-el, de olyan kaliberű skorn amit lifeaftereachkillel kaps 2 milláért, az 150milla 5 ll-el.
    Tessék, ezt neked csináltam ízelítőül, ennyi dpst te is kitudsz szerintem annyiból hozni, de ha nem az sem baj , a tempós haladáshoz 130-140k is elég
    videó

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

  • Sirandrish

    legenda

    válasz r6man123 #17538 üzenetére

    Attól függ mire kéne a kari..
    Ha farmolni szeretnél alacsony MPL-en miné gyorsabban akkor a Barbi mellé szerintem jó választás lehet egy Archon Wizard... :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák