Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz Edge #16697 üzenetére

    Nézegettem a chc-s TAL amukat, de az 100 millás kategória, szóval nálam sajnos nem játszik :(
    Ahogy javasoltad megnéztem a rare chc-s amukat amin van chd és int is.
    Ez pl egy 25 millás de össz visz 4k DPS növekedés ami mellett ugyan annyival csökken a life is: [link]
    Aztán néztem egy másikat is. Ez most jár 8 millánál. Itt jelentős, majd 9k növekedés lenne, de itt is több mint 4k-val csökkenne a life: [link]
    Bogarásztam chc nélküli TAL amuk között, és kis szerencsével pár millióból itt is el tudnék érni 4-5k DPS növelést jelentősebb life veszteség nélkül. Egyszóval asszem nekem jelen pillanatban nem éri meg sima rare cuccban gondolkodni.

    Az ms már picit másabb tészta. Keresgettem Inna gatyákat, de itt is hasonló lenne a helyzet.
    Egy "átlag" Inna nacival amin nem minimális Int van (kb 15 milla) el lehetne érni 7-8k DPS emelést - ami nagyon jól jönne - de sajnos több mint 6k life veszteséggel járna: [link] Amin már van normálisabb mennyiségű Vit is az megint a számomra elérhetetlen kategória. :(

    A Lacuni esetében egy sima chc mentes, de magas Int , AS és némi Vit mellett a helyzet kb siralmas lenne: [link]
    Itt is csak a chc-s példányok lennének alternatívák, de az nekem megfizethetetlen. :(

    Asszem ez a 22-es csapdája...... :O

    [ Szerkesztve ]

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Új hozzászólás Aktív témák