Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz fahrii #14715 üzenetére

    Clooney fogalmazta meg az Alkonyattól pirkadatig c. filmben,ami 1-1 hsz-ednél eszembe jutott : "Véleményszabadság van, de én sz*rok a tiédre ! "
    ..ettől eltekintve :

    Nem :

    "sharpshooter az a skill amit akkor se biztos h betennék, ha 5 passzív slot lenne. Egyszerűen annyira jó h szép nagy dmg van az adatlapon" - írod, de

    Nem.

    Az éppen arra jó, ami a leírása : X időközönként hozzáad a chc-dhez egy bizonyos értéket, és ezt teszi mindaddig, amíg a chc-d el nem éri a 100%-ot. Ezen a ponton ugyan részben megvalósul, amit írsz : "szép nagy dmg van az adatlapon" - de nem csak ott.

    Ha jön az elit pajtás, aki csak nézeget maga alá, hogy "hát emmeg mi ? Mijé lassultam 80% - ot?! " - és közben, 100% eséllyel fejbeküldöd egy 350% chd -s lövéssel, majd, 2-3 caltrops(/hooked spines)-ot még magad mögé téve, szépen odébb mész, és - mivel sietsz - már 70% esélynél megkapja a 2. fejlövést, és meghal tőle (meg a caltrops lassító mellé letett spike trap-től) ..no akkor már nem lesz annyira vicces neki az SS. ;)

    Aki meg nem érti meg a skill-t, azt, hogy hogy működik, és nem tudja felfogni kb. úgy, mint egy - egy idővel újratöltödő egyéb skillt, azzal nincs mit tenni, annak ez valóban csak egy sz*r lesz..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák