Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Gawamatsu #115282 üzenetére

    Én próbálom azért csinálni őket mert csak 100% soloban játszok és hát normális esetben gyorsabb megcsinálnom 1 challenge riftet mint soloban 1 teljes bounty kört.

    Első pár próbára nekem is ilyen 10 másodpercekkel maradt le aztán végére sikerült kb 20 előnnyel. '4:57 az időm'
    Sietni kell és 1x sem szabad meghalni persze. :D
    Régen én sokáig Monkot maineltem de ez tényleg borzalom volt, az a skill nélküli Templar is adja. :C

    #115283 _ocsisajt

    Mondok jobbat, elkezdtem pénteken a seasont HC-ba szokás szerint.
    Szép lassan elmásztam 70-ig Wizardal nem siettem és már kezdtem csinálni a szetes gift csomagok gyűjtését.
    Már csak act 5 bounty kör volt hátra meg pár apróság, erre én barom ki alt taboltam játékbol zenét váltani és elfelejtettem pauset nyomi azt mire vissza taboltam már nyekk volt a karinak. :DDD :))
    Hát mondom oké akkor mára be is fejeztük ezt. 'teljesen én hibám, nagyon felzaklatott mentális állapotban voltam irl gond miatt és nem figyeltem semmire, nem szabadott volna így játszanom HC-t '

    Szombaton felhúztam másik Wizardot, szerencsére pár dolog volt elrakva meg volt mati azt gyorsabban ment.

    Szerintem IK set dungeon a legkönnyebb, az szinte elsőre master szokott lenni 1 WW buildel IK setbe 1-2 dologgal kiegészítve. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák