Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #114615 üzenetére

    Én ezzel a semmi első napos vétel meg előrendeléssel soha nem értettem teljesen egyet.
    Persze bele lehet futni kellemetlen helyzetekbe/problémás játékokba de ha helyén kezeli az ember a dolgokat meg informálódik szerintem semmi baj sincs vele.

    Eddig összes játék amit első nap vettem vagy előrendeltem megfelelő volt a számomra és nem bántam meg.
    Diablo 3+kieg is előrendelt volt és mire kihozta a futár meg el tudtam kezdeni játszani első nap délután már nem voltak akkora szerver gondok és simán játszottam meg haladtam sztorival.
    Borderlands 3, DOOM Eternal is elő volt rendelve és úgy szint teljes elégedettség volt és Tiny Tina's Wonderlands fullos kiadás is megy előrendelésre amint lesz rá félre téve pénzem. :)

    D4-et is lazán elő fogom rendelni valszeg amint lesz tényleges megjelenési dátum mert annyira nem tudják elcseszni, hogy ne szórakozzak jót vele a saját kedvem szerint.
    Az első napos szerver gondok meg ja, kb Blizzard betegség de máshol is bele futottam már ilyenekbe mivel játszottam pár MMO-t az évek alatt. :D

    Az meg, hogy miért kell nekem első nap meg előrendelni.
    Nemtom ez egy ilyen megszokás meg van amikor tényleg nem vagyok képes már 1 napot sem várni rá akár több év várakozás után és játszani akarok vele amint lehet.
    BL 3 esetén is itt ültem éjfélkor gép előtt és vártam, hogy induljon a játék ami már elő volt töltve.
    Na de tényleg ez elég off szal ennyi volt tőlem ez a téma, D2 resurrectedet meg nem játszok vagy vettem meg szal per pill nem érint a helyzet de nem is lep meg hogy megint szerver gondok voltak. ;]

    #114616 lafaty80

    Ha mind 2 karid Seasonbe van és DH-val már jól haladsz akkor akár gyűjtheted nála is a Blood shardot és Monkon meg elnyomod Kadala-nál arra ami kéne.

    Vagy Monkon amíg gyengébb és nincs meg semmi full szetje használhatsz pl egy Legacy of Dream gemes LoD buildet mert azok jobbak mint egy akármilyen össze vissza rakott build minden nélkül és azzal már lehet jobban farmolni.

    De pl Rare upgradet is használhatsz a cube-ba ha egyik karidon már tudsz rendesen alapanyagot farmolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák