Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz Daelion #112543 üzenetére

    Az igazság az, hogy 90%+ solo.

    Mivel sok 12-es szolim van, ezért itt orrba-szájba tudom/tudtam tolni... Pár elvesztett kari után megtanultam, hogy tényleg kell a pause! ("azt hittem teleportálok és még van songoku, rektet" nem egyszer eljátszottam :DDD Azóta van teleportos shoulderz, de inkább solo)
    Plusz ugye a kovidos hiszti miatt otthon is kellett lennem*, szingli is wok, mondom most kiütöm a 3K-t, aztán ebből lett a 4K...
    Kicsit, nagyon kiégtem, de sikerült... Mindég olyan szintet speedeltem, amit 2-3 között tudtam abszolválni, ha már egy szint kiesett a 3 perces limitből, egyel visszavettem. :)

    Az tény, hogy nem vagyok jó alvó, legtöbbször mostanában a "nyugtalan láb" szindrómám miatt kelek fel, egyébként borzasztó érzés, amikor remegsz, , fel kell kellnem, tornáznom és jön a megnyugtató jó érzés... Aztán már ki is ment az álom a szememből... Ma is fél négykor keltem erre... Kicsit megint nyomtam a tornázás után... :DDD
    Amíg lejártam terembe edzeni és tartottam rendesen lábnapot, addig nem volt ez ennyire gyakori... De most nagyon belustultam, rajtam is van +20... :(

    *fun fact: pozi gyorsteszt után, csináltam két negatívat laborosan, szóval simán influenzás voltam, kovidos tünetekkel lol! Még a szaglásom nem jött vissza csak 20%, ízlésem olyan 40-50% kb*

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák