Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz rumkola #111394 üzenetére

    én egyszer pesten ébredtem :D ...szarvason beb@sztam, reggel távolsági busszal hazaindultunk, haverok kunszenten leszálltak, nekem kecskeméten kellett volna... :D felébredtem: nézem 2x2 sávos út, középen szalagkorlát... gondolkoztam, hogy kecskemét környékén ilyen nincs: "alszok akkor tovább, most már mindegy: majd a végállomáson leszállok" :D

    na próbálok visszaállni ontopicra: nem jut eszembe semmi, amivel sikerülne... bontok is egy újabb sört inkább :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Daelion

    őstag

    válasz rumkola #111394 üzenetére

    Hát volt zavar 1-2 percig a fejemben, hogy most ez mi és hol vagyok de aztán rájöttem. :D 'infúziót látom oldalt, fejemet tapogatom azt érzem hogy rá van száradva a vér meg pólóm se volt rajtam'

    Kb ~6 óra maradt ki az emlékezetemből azt utólag tudtam meg, hogy mik történtek.

    Azért megismételni nem szeretném meg drága mulatság is volt ez nekem mert sikerült elhagynom a csináltatott szemüvegem és másikat kellett csináltatni utána ami nem volt olcsó. :((( 'semmit sem látok kb szemüveg nélkül, még a monitor is homályos'

    Komolyabb bajom nem lett szerencsére, reggel már kiengedtek de azért szépen néztem ki mondhatom.

    Na én is befejezem itt. :)

    On:

    Kíváncsi leszek mit fognak kezdeni a S21 Season theme-el mert még AREA DMG nélkül is megcsinálták GR 150-et zDPS karikkal ~P2000 környékén ami azért nem éppen normális.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák