Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz whitezo88 #105068 üzenetére

    Multis játék rákfenéje sajnos ezek a dolgok. Még itt hagyján, kevés is kis k*cs*g van. :)

    A Condemn-es Crusader nekem is papír volt, sokszor nem is értettem, hogy még t13-ban is meghaltam 1 villanás alatt. A +phys rest adó öv, plusz van egy gem is ami azt adja, szerintem kell hozzá, ha nincs elég Ancient vagy primal ami adná a vitality-t.
    Plusz én is minden dmg-re, meg CDR-re pakoltam, lehet ott is ahol a vitality kellett volna, vagy a +HP.

    Amivel még lehet játszani az az Iron Skin, hogy az akkor aktív amíg az Akkhat nem. Plusz amire itt hívták fel a figyelmem, hogy az aurák se éppen a legjobbak amiket ajánlanak. +AS jó, meg a +MS-es ami mondjuk Icy Vein-en ajánlva van. De van jó kis tankolós Aura is.

    Amit észre vettem, hogy mindig adott Gear-hez kell belőni a Buildet. Hiába az van ajánlva, ha neked nem működik. 1-2 skill-t meg mindig lehet változtatni az ajánlott buildeken.
    Sőt én a DH-ra még a tankolós gyűrűt is rátettem az elements helyett, mert legalább nem kellett azt néznem, de cserébe nem öltek meg egy csapásra.

Új hozzászólás Aktív témák