Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz SQX_Barto #103470 üzenetére

    Na, feladták a leckét rendesen nekem. :)

    A Necromancerről eddig még nincs sok tapasztalatom, mivel csak pár napja vettem meg, viszont a többi kaszt közül most nehéz választani, melyik legyen az induló. Eredetileg úgy akartam, hogy S13-ban csak egyetlen karaktert fogok indítani, és azzal teljesítem a szezont (mégpedig nekrót, hisz pont ezért vettem most meg), de most elbizonytalanodtam.

    Ok, tudom, hogy a set dungikat már a végtelenségig lenerfelték, de akkor is, annyira tele van velük a tököm - elnézést a kifejezésért, de ez az igazság -, hogy már egyszer végigmenni rajtuk is borzalmasan irritáló. Ennek fényében kénytelen leszek megint a Crusaderrel kezdeni, mivel az Invoker set az egyetlen, amivel elsőre, maximum másodikra egyedül is gond nélkül lenyomom a set dungeon mastery-t.

    Viszont a többi kaszt kezdőszetje is kiváló. A Demon Hunter a Shadow setet kapja, amivel eddig a legtovább jutottam el, és most sem lenne gond akár a GR90 sem vele. A Wizarddal szintén a Firebird volt, amit sokáig használtam, a Meteoros builddal is szépen tudtam haladni.

    Eh. Az lenne a legjobb, ha a nekró set dungik könnyen mennének, és akkor nem lenne egy percig sem kérdéses, milyen karit indítsak S13-ban. Meglátjuk. Remélhetőleg addig sikerül kifarmolni őket, és kipróbálhatom élesben is, milyen dungik vannak, bár előre undorodom tőle.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Reinhardt

    őstag

    válasz SQX_Barto #103470 üzenetére

    Eddig minden szezonban Guardianig jutottam, de ugy erzem ezt a szezont kihagyom. Semmi ujdonsag...

Új hozzászólás Aktív témák