Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz shotika #103436 üzenetére

    Ezt már régóta mondom, nagy dolgok nem lesznek.
    Pl. nem fogják megreformálni a Paragon rendszert, mert a Blizz elégedett vele - ezt ők nyilatkozták korábban.

    Szerintem ami várható: T szintek tovább növelése, vagy átszervezése. Mivel a legutóbbi patch erősített mindenkit, logikus, hogy ennek meg kell történnie.Volt már erre példa, amikor jöttek a T7-13.
    Talán valamikor 1 új terület.
    A szezonrendszer marad, mert nem igényel sok melót, ill. a konzolosok még csak S10 óta élvezhetik, úgyhogy ez még évekig futhat.
    Persze nem ugyanaz az életben tartás, és a normális frissítések, de még sokáig életben fogják tartani.

    Nem hiszem, hogy meglépik amit írtál, amikor annyi energiát fektettek az egészbe, hogy ennyire casual legyen.
    Itt nem a minél magasabb GRekre gondolok, az a játék kihívása.
    Ezalatt azt értem, hogy (ki mennyit játszik) akár pár nap-2 hét játékidővel fullos endgear cuccban rohangálsz GR75 fölött meg T13-on farmolsz, mert valamilyen minőségben megvan mindened ennyi idő alatt. Utána már csak XP hajkurászás ill. a cuccok finomítása megy amíg játszol.
    Aki nagyobb kihívást akar - itt nem a minél nagyobb GR-re gondolok - a cuccok összeszedésében is, az már váltott más játékra, szerencsére van választék.

    A híreket figyelem, de már csak nagyon minimálisan játszok a nagy "D"-vel, nem kaptam meg azt ami hiányzott, hát váltottam. Figyelek, mert várom a következő részt, hogy lássam mit fognak alkotni, túlszárnyalják-e a konkurenciákat? Milyen üzleti modell lesz, stb. Szeretem ezt a stílust, és toltam a Diablo mindegyik részét a maga idejében. De már nem ragaszkodom hozzá.

    (#103439) _ocsisajt: Ahogy írtam valamivel fentebb, semmi tartalmi változás nem volt PTRen, így a patchben sem várható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák