Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz ProEvoFan #10326 üzenetére

    de mi a baj a monkkal? egyébként akkor már inkább WD, DH csak partyba jó, soloban a DPS-en kívül még költeni kell a védelemre is és az sokba kerül. vagy élet és life steal kell, vagy sok movement speed

    persil az a baj, hogy ezek régiek. és idővel azért tényleg megszépülnek az emlékek. azért a mai mezőnyben egy balrurs gate nem rúghat labdába. csak próbáld ki, hogy felteszed újra a játékot. és itt nem csak a grafika a lényeg, látszik, hogy akkor még nem volt párszázezer $ egy komolyabb írót felvenni, vagy szintén ugyanennyi egy normális zeneszerzőre. ez akkor kb az összköltségvetése volt a játéknak

    [ Szerkesztve ]

  • Gorneck

    titán

    válasz ProEvoFan #10326 üzenetére

    Erről beszélek, ha tovább viszed és nem váltassz egy könnyebb/életképesebb kasztra tudnád mennyire nem volt balansz és mennyire volt szívás. Kb, mintha egy béta játékkal játszottál volna.

    Te ráadásul kezdetek óta tolod...nagyon is jól tudod mit össze szenvedtem a játékkal, mivel nagyon sokat játszottunk együtt. Uccsó két pecs óta ez persze javult, de azt egy marhának is látnia kellett volna, hogy ebben a formában amiben kijött a játék nem lesz életképes több kaszt sem.

    Vagy pl egy már nem aktuális eset mikor jött az uccsó pecs, refik nagyon fájtak, vettem másik fegyót, mert kellett a balansz, halni meg ugye nem szeretek. Eltelt pár nap, a fegyó bevált, de még mindig nem volt az igazi, össze vissza cseréltem mindent már a gearen/builden, de még mindig uaz, ha vittem egy skillt akkor még bántani is tudtam a refis elitet (5,8 ls volt már), aztán megint 1-2-3-7 nap múlva tán jött egy hotfix is és ismét nem volt gond a refikkel.
    Tegnap esett két skorn is, végre intes, igez nem nekem, mert nekem dexes esett. LS nélkül is csapkodni tudtam a refis eliteket. Wtf? :D De azé visszaraktam a jól bevált cuccaimat, mert vannak helyzetek mikor 3-4szer jobban fáj a refi, akkor viszont jól jön a lándzsám. :)
    Persze ilyenbe is kb 2 hetente futok és nem értem miért van ez...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák