Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz reelc #101565 üzenetére

    Szvsz semmi special nem kell Diablohoz, de nem árt +2 gomb a hüvelykujj alá. Be tudod rá mappelni a force move-ot és irtó kényelmes úgy használni, persze hozzá kell szokni mint bármilyen más input-beli változáshoz. Az egyetlen egér aminek lenne ezen felül plusz haszna az a Razer Naga aminek az oldalára minden fontos Diablo-s key-t rá tudsz bindelni, inventory nyitással együtt. Ez van akinek hasznos, van akinek nem. Én pl csípném mert tudnék e-cigizni akció közben is de emiatt én nem cserélem le a jelenlegi Deathadderemet... Persze a Naga árban is jócskán felette van az általad kitűzöttnek, de szerintem amúgy a Diablo 3 tényleg egy olyan játék ahol nem nagyon számít az, hogy milyen egered van.

    Van egy másik egerem is: GIGABYTE M6800. Review-k között lehet találni róla negatívat de én két éve napi 8 órában (néha többen...) használom munkára és kutya baja, nagyon jó egér. Ezt az egeret is simán el tudnám képzelni játékra is, számomra nagyon kényelmes. Ez persze jóval olcsóbb, mint amit írtál. Nem tudom az ára mennyire zavar. :D Viszont az árnál megjegyezném, hogy 2 évig volt Roccat Kone egerem ami háromszor ment tönkre de ha még ezt le is számítom így is azt tudnám mondani, hogy ez a kis Giga egér van olyan jó, mint a Kone.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz reelc #101565 üzenetére

    en a megjelenes ota egy MS IE 3.0val tolom. volt egy logi g300am is, de az kevessbe volt kenyelmes (inhuvely lett a vege).

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák