Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Gorneck #1012 üzenetére

    nálunk a szokott csapat én meg egy WD, esetleg néha egy másik DHval ketten megyünk. mindkét esetben A3. többiek abbahagyták.

    publicban általában akik zergelnek/továbbjutni jönnek be, azok A3 elején kihullanak, A4ig minimum 2m elmenne javításra így haladva, jelenlegi árakon meg kb annyiból kb össze lehetne rakni egy olyan cuccot DHnak, amivel én már a4en végigmentem (bár rakanoth és diablo public volt, mert 1hiteltek). meg 12-1 között amikor még néha a változatosság kedvéért átnézek (kb hetente-kéthetente egyszer) már tényleg csak pár ember marad.

    persze volt olyan is, hogy a4ben a többség csak vakarózott, de ha változatosság miatt megyek, akkor jellemzően a prime evilen (de legalább a második questnél) kezdek.

    van minden. anno ghomot még 1.0.3ban csapatban ütöttem ki DHval publicban, ott nagyon meglepődtem, hogy volt két rendesen felszerelt barbár, meg két rendesen felszerelt DH, aztán relatíve hamar ki is púzott (és tényleg). ahhoz képest, hogy első játék volt együtt, bevárogatva, ügyesen helyezkedve, szépen és okosan játszva. mondjuk külön külön azért minden karakter megfelelően fel volt szerelve.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák