Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz rumkola #100944 üzenetére

    Én nem vagyok túl jó, emellé alacsony a Paragonom és a cuccaim is hagynak maguk után kívánni valót.
    Akik nem "szenvednek" ilyesmiben, azok jóval fentebb vannak.

    A solo GR PTR LB 1. helyezettje jelenleg 106-114 között van minden classnál. Tudom ez relatív, embertelen Paragon/nagyon jó, keményen augmentált gear/ügyesség/szerencse - de legalább látszanak a maximumok. Persze figyelembe véve azt is, hogy nem sokan PTReznek.

    Most liveon 103-117 között van classonként az első helyezett.

    A buffok annyit érhetnek, hogy szinte mindenki ugorhat önmagához képest akár +7-10 GR-t. Ezt most személyesen tapasztalom, liveon GR90 a csúcsom, most PTRen GR95-nél járok, és érzem hogy van még +1-2 fölfelé.

    Csak neked kerestem az LBn 2 hasonló szintű karit (Paragon: direkt az LB teteén lévő alacsonyabbat kerestem, cuccok minősége is hasonló):
    P1339 GR103 Impale
    P1285 GR104 Tal Rasha wiz mindkét kari kb.80-90-es gemekkel augmentálva.

    Szóval igen, leírva soknak tűnik, de a gyakorlatban inkább szintrehúzás. Olyan szintű buffok vannak, hogy amit a Karlei tőr először kapott igazából szinte semmit sem jelentett a GR90 fölötti régiókban. De így hogy dobtak még rajta és a szettet is buffolták emellé, így már szép.

    (#100945) Bird: másfél éve volt hasonló szintű patch, amikor nem 1-2 tárgyat és 1-2 szetet buffoltak. Persze azóta csak óvatosan nyúlkáltak, és egyszerre csak pár dologhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák