Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz atike #3631 üzenetére

    hát vannak olyan barmok sajnos, akik igazi pénzért képesek játékbeli cuccokat venni. jó annak akinek ennyi felesleges pénze van, én örülök ha a játékra lesz pénzem :DDD

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz atike #3631 üzenetére

    Senki nem mondta, hogy nem lesz tárgy 10k-ért, tudom én is hosszú éveken át d2őztem. De mit kezdesz az inflációval? Azzal hogy 1 hónap után már "mindenki" infernon lesz? Hogy nincs reset és emiatt aki elérte infernot az már ömlesztheti a tárgyakat az rmah-ba ameddig csak meg nem unja? Féléves resetnél még biztosítva lenne a kereslet mesterséges fenntartása mivel újra 1. szintű kari és végighúzni normaltól stb., de reset nélkül semmi nem teremt pótlólagos keresletet. Blizzard meg most hogy legalizálta ezt az egészet nem fogja bevállalni hogy azokat a tárgyakat eltűntesse egy resettel ami után beszedte a sápot, mert kurva nagy hiszti lenne. Persze tudom régebben is vettek tárgyat utána is mikor törlődtek a karik, de így hogy a Blizz már legálissá tette nem fog magának kreálni egy támadható pontot... és valószínűleg őket a legkevésbé sem zavarja az ha leesik egy fullos cucc értéke akár 10 dollárra, mert neki fix díjai vannak...
    Félreértés ne essék, én teljes mértékben támogatom az ah meg az rmah-t is, de 100%-ig meg vagyok győzödve hogy ebben a formában kikerülhetetlen a gyors infláció.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák