Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz polonic #1240 üzenetére

    tényleg, nyereséges lett a HR? topik alapján úgy tűnt, hogy nagyrészt olyanok játszottak vele, akik még anno az első résszel is tolták. többször is:DDD.

    egyébként nem tudom hogy lehetne folytatni. a HR elvarrta a szálakat (bár nekem a vége mai napig nem jön be, ld lejjebb), Deus Ex után jött a sötét kor, mire pedig magához tért minden, jött az Invisible War. aminek nincs kanonikus vége, és öt kimenetele volt: vagy nyertek a ludditák, vagy az illuminati, vagy a közös tudat, vagy a háborúval tarkított közös tudat. illetve a buli, de az nem hinném, hogy jó ötlet lenne alapnak:).

    illetve lett volna még a "Clan Wars" (Project Snowblind), de az a játék közelebb állt a Crysishez, mint a Deus Exhez. más kérdés, hogy egyik barátom szerint a HR egy az egyben Metal Gear Solid.

    más: úgy néz ki a játék letolható augmentációk nélkül, legnehezebb fokozaton is.
    SPOILER:
    detroit2ben vagyok, első bosst aláaknáztam, második pedig a stungun általi halált halt. bar tab missziót kihagytam, túl sok AUD kellett volna a megoldásához. felváltva lopakodok és lövök, augmentációk nélkül hardon nagyon ésszel lehet csak rambozni. viszont pl a tai yong medicalban más megoldás nagyon nem volt (se icaros landing, se hacking, se stealth, se nagyugrás, se nagy erő). ú és kiderült, hogy Haas ajtóstiszten három appeassevel át lehet menni. szóval megoldható, hogy ne lőjjön az emberre. a construction site misszió érdekes lesz, egyébként nem hinném, hogy bármi is meg tudna állítani.

    végével kapcsolatban
    Sarif kihasználta Jensent, és elég sok esetben ferdített/hazudott (pénz miatt csinálta, a többi csak maszlag... Detroit2ben az apartmanban szólta el magát). Taggart egy köpönyegforgató (ld hogyan varrna mindent Sandoval nyakába, később azonban bevallja, hogy tudott mindenről), Darrow pedig egy irigy, megsavanyodott vénember (casieval megtörés után derül ki). és akkor marad a teljesen felesleges önpusztítás: Panchaea magától is összeroppanna a struktúrát figyelő "neurális háló" nélkül. Jensen megy hiába áldozza fel magát, Reed már ismeri a kulcsot.

    az első Deus Exnél mindhárom befejezésnél volt valami pozitív, az önfeláldozásnak/újjászületésnek (merge Heliossal) is. másodiknál pedig a Denton ending szerintem mindenképpen annak minősül, még ha eléggé utópisztikus is.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák