Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz Bencus88 #10413 üzenetére

    Azért mert 1500 a soft cap és 1550 a pinnacle cap ami azt jelenti, hogy 1500 felett csak a powerful (tier1-3) és pinnacle rewardok jelentenek fejlődést (nézd meg az activity-ket, mindegyik írja, hogy milyet ad, pl. 3 strike teljesítése a vanguard playlistről az aktuális burn-nel pinnacle-t ad) míg 1550 felett csak a pinnacle rewardok jelentenek fejlődést. Továbbá a VoG és a DSC is powerfult ad minden encounter után így 1550-ig azokkal is lehet fejlődni. Minden más drop az base power (a slotonkénti legmagasabb szintű itemekből számolt átlag ami a karakter saját inventory-jában található) és base power-3 között esik.
    Ha megvan a Witch Queen akkor az új kampány legendary-n való végigtolása erősen ajánlott ugyanis a végén garantáltan kapsz 1-1 1520-as itemet minden slotba és 8 upgrade modult mellé és azon felül minden küldetésben dupla chest a reward amikből upgrade modul is esik tehát az első karakteren az 1520-as base power garantált a kampány végére, 2-3. karaktereknél ennél magasabb is elérhető. Ha nincs akkor viszont csak olyan tartalmak maradnak amik vagy f2p vagy rendelkezel a korábbi DLC-vel hozzájuk (pl. Beyond light a DSC-hez) és azokból gyűjthetsz powerful vagy pinnacle rewardokat, de lényegesen kevesebb lehetőséged lesz/marad amitől sokkal lassabb lesz a fejlődésed ahhoz viszonyítva mint aki rendelkezik az összes DLC-vel és esetleg mellé még ismeri is, hogy hogyan lehet optimalizálni a levelinget.

  • #57018880

    törölt tag

    válasz Bencus88 #10413 üzenetére

    Én is későn ébredtem :D , mondjuk 1510+9 körül kullogok, a lényeg, hogy aki feljebb van az már 1520-ról "kezdte" Leg. kampánnyal, aztán egyből a Powerful + Pinnacle lootok (sárga érme jelzi). Annyi, hogy teljesen behozni nehéz lesz őket egy darabig mert limitált mennyiségű bonusz loot van per hét, bár nem tudom, hogy a Prime Engram mennyire van fixálva / nap / hét / karakter stbstb.

    Én tegnap esete mentem végig az első küldin legendaryn, igazából így hogy ismertem mit kell csinálni csak simán lassú volt, de ha használod a területet, hogy ne találjanak el akkor ok, plusz tudsz váltogatni fegyvert, így jó ha van erős ARC/SOL/VOID végtelen ammos cuccod. Void Warlockal megyek így maradt a Trinity Ghoul + Új Tracking perkes Rakéta + Throne World Kinetic Íj vagy Shotgun (talán a szezonos). Első küldihez ez elég volt asszem, talán 1x váltottam Solar pajzs miatt, de aztán inkább gránátoztam őket.

    Armorba érdemes rakni tűz sebzés redukáló cuccot első küldihez, bár ez is kikerülhető volt. Artifactban van egy dual Sol/Arc resistance vagy mi, azt használtam.

Új hozzászólás Aktív témák