Új hozzászólás Aktív témák

  • keopsz

    HÁZIGAZDA

    parci amúgy egy időben kőkeményen fejlesztett egy protected mode kernelt, amivel le akarta nyomni a dos4gw-t.. :D (egy 3kg-os master class könyvvel alapozott, azóta is olyan tiszta kódokat prezentál, h páran már beszartak rajta.. :D ) egy nexgen gépen nyomatta, amiből kb. 1db lehetett akkor itthon.. :)

    azért nem lett kész, mert látszott idővel, h nincs értelme: a d4gw 2 éves előnnyel bírt, h fulladt volna meg.. :D

    én spec. 92-ben csöppentem bele ebbe az egészbe, mármint akkortól vált tudatossá a dolog, meg amit kezdeni kezdtem vele.. spec. az assembly-ről mindenki gőzerővel próbált lebeszélni, SAJNOS több mint kevesebb sikerrel.. bár c64 assembly-t a parci se nyomott, de a pc-s nála azóta is biztos alap ''mindenre''..

    na, a lényeg, h természetesen gus mániákusként, meg scene-fan-ként az fc volt az etalon, és emlékszem, még 97-ben is a bme infóján olyan arcokkal ültem egy padban, akik ugyanígy voltak ezzel.. :) egy 2nd reality persze manapság már ''tranzisztoros rádió'', de anno olyan volt, h beszartunk rajta! :D

    ''is everybody in?.. is everybody in?! the ceremony is about to begin!''

    - na, melyik demó kezdődött így? :))

    cantante di sampietrini

Új hozzászólás Aktív témák