Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robogo81

    aktív tag

    válasz BOBAKILL #190 üzenetére

    Köszönöm!
    Akkor még dolgozni kell rajta. :DDD
    Még csak 3-2 kezdőpont közelében vagyok,gondoltam "elszaladok" a gyűrűért,de majd visszanézek később.
    Egy olyasmi hibrid royality karit terelgetek,sikerült megszerezni a 4-1ből a katanát,az isteni talizmánt,meg a csigás íjat,meg valami jó pajzsot is ami tölti a hp-t vissza,mint a hp gyűrü,igaz nem 100%-os a fizikai védelme,de a vörös szemű lovag(1-1) dobott egy lila pajzsot ,az is jó.
    Kicsit fejlesztve lett a mágiája,még vettem tűz támadást is a léleknyílhoz,a 2-1-ben lettek fejlesztve a fegyverek is,a katana mellé még van egy lándzsa ,szűk helyekre jól adja,igaz ott a katana szúrótámadása is jó,csak az lassú lehet.
    Sikerült megcsinálni elsőre halál nélkül a 1-2-őt a phalanx kezdéstől a Bossig,ott végigrohantam körbe az ijászok ellen,utána a lépcsőfordulóban kikandikálva,ami megfogta a lovag nagy mágikus támadásait, léleknyíllal dobálva leöltem elsőre.A vörös sárkányt meg lenyilaztam,felmentem az első toronyba,ahová nem köp tüzet, jópár kellett bele,mire lement a ph-ja 30-40 sebzéssekkel. :DDD

    redmi note 8 . psn:robert_warior

Új hozzászólás Aktív témák