Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz EVL2 #542 üzenetére

    Ebben az árkategóriában szerintem akkor P2417H... ár/érték arányban ennél egyszerűen nincs jobb. Ha Oázisnál veszed, kérjél rá pixelgaranciát, és beszéld meg Brekk-l, hogy a bevilágításra is nézzetek rá, biztos van nála egy olyan darab ami megfelel. Hibátlan úgysincs, ez IPS nyűg.

    Ennél érdemben jobb egy 144Hz-s, G-Sync monitor lenne, de azok még TN panellel is olyan 120-130K-tól indulnak... Ha már itt tartunk, a 144Hz és ezek a Sync okosságok rengeteget hozzátesznek az élményhez, el sem hinnéd, szóval, ha nem zavar a TN panel, én a helyedben még azt is megfontolnám, hogy GTX1060 elad, veszel egy RX 480-t, és egy 144Hz-s FreeSync monitort, ezek már 90K körül kaphatóak. Élményben azért ez jelentősen jobb mint a V-Sync 60Hz IPS...

    [link]
    [link]

    Ha ez nem opció, akkor szerintem ebben a 60K-s kategóriában a P2417H-nál nem találsz jobbat! :)

    (#543): Azért nem szürke az a fekete, ezek a fényképezővel készült képek azért túlzóak, élőben ennyire nem szar, bár az kétségtelen, hogy 1:1 szarabbul sikerült darabnál azért látni, főleg a sarkoknál. Lásd amit linkeltem lejjebb... Viszont egy kalibrálás után, ha hozza az 1000 körüli kontrasztarányt, akkor azért bőven nem szürke az a fekete! ;)

    Egyébként NV esetében arra is érdemes odafigyelni, hogy hogy a driverben a kimeneti dinamika tartomány teljesre legyen állítva, mert sok esetben alapból korlátozott, és az nagyon elbassza a színeket!

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák