Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz mAtech #62934 üzenetére

    Van infó. Ha nem akarsz a szopórollerre bérletet váltani, dobd ki a bal vállad felett a rossz akkut és hátra ne nézz. Ha valami kényes az utángyártott töltőre-akkura, az a Dell termékcsalád. És minden tagja.

    Dilemma 1, elsőként lásd fentebb. Jól gyanítod, meg tudja mondani, hogy nem eredeti akkuval eteted, nem tudsz neki hazudni, rengeteg rossz tapasztalat van. Nekem pl. van egy utángyártott akkum, (géppel vettem anno)amivel azt csinálja, hogy a biosban helyből nincs adaptive lehetőség, csak express és normál. Az akku 4 órát bír, de hiába tölt 100%-ra, a töltés nem áll le, egy idő múlva túltölti a töltő, gép off, bios visít, hogy kuka az akku + narancssárga villogás. Újraindítva a gépet, töltőt kihúzva megy hibátlanul 4+ órát, majd rendesen fel is tölti 100%-ra, de ha ottfelejtem és nem húzom ki a töltőt kb. 10 percen belül akkor túltöltés, visítás. Csak azért nem dobtam még ki, mert 98%-os és végszükség esetén jó lehet, de nem használom. Az már csak hab a tortán, hogy szarul áll a gépben, feszül benne. ;-)
    Dilemma: Kell ez vagy ehhez hasonló élmény neked?

    Dilemma 2, Amit kérdezel az ebayről a jóslás kategória. Sok pozitív értékeléses eladótól vásárolj, akkor nagy eséllyel azt kapod amit szeretnél. Általában nincs velük gond, de 100%-ot senki nem fog rámondani neked, hogy minden sima ügy lesz. Itt a PH-n is árulnak Dell akkukat, leginkább hozzáértők, olcsóbbak a kiskerárnál, javaslom, hogy inkább náluk érdeklődj.

    +1 bonus: A cellázást, akkufelújítást és a hasonló vérkókány sufnis dolgokat Dell gép ( de az összes többi ) esetén felejtsd el. Csak akkor nyúlj ilyen megoldáshoz, ha valóban kell a fájdalom.

    Üdv. G.

    [ Szerkesztve ]

  • Janos250

    őstag

    válasz mAtech #62934 üzenetére

    Nekem az utángyártott, ebayről rendelt Dell akkuk és töltők probléma nélkül működnek. Igaz, régi D630-asokkal. Újabbakkal nincs tapasztalatom. Megjön-e? Postája válogatja. Magyarországig el szokott jutni. Utána se lopják el, csak nem dobják be a kiértesítőt, elkeverik, stb. Persze csak olyan eladótól szabad venni, akinek tízezres nagyságrendű pozitív értékelése van, 99 % körül.

    Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

  • applause

    aktív tag

    válasz mAtech #62934 üzenetére

    Én innen vettem a e6230-ba, tökéletes eddig. https://www.gplex.eu/sct/0/

    samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

Új hozzászólás Aktív témák