Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz hito #52011 üzenetére

    nekem is i9505 volt anno (telekomos), a témájában meg pont voltam kint személyesen régebben egy tagnál és megoldottuk a problémát, bár neki nem csak a telefonon, hanem úgy általában volt probléma a wifi hálózattal, de először ő is csak a mobilon tapasztalta.

    témába; nézegetem lassan a jelenlegi latitude utódját, de nem nagyon találok megfelelőt a gyártón belül, ha semmiben sem akarnék a jelenlegi alá menni.
    tud mondani valaki olyan típust, ami az alábbiaknak megfelel?
    maximum 14" kijelző, minimum 1600 * 900 felbontás, beépített optikai meghajtó, hosszú akkumulátoros üzemidő - a jelenlegiben 9 cellás 97 WHr akkumulátor van, amivel 10 óra wifi net megy, jó lenne ilyesmit tudó -, világítós magyar billentyűzet.
    a hardvert nem annyira részletezem, mert manapság már adott a jó i5/i7 proci, minimum 8 GB ram, ac wifi, minimum 128 GB ssd, vga elég az integrált intel is, a lan gigabit képes.
    az nem nagy gond, ha hdd van benne, cserélem ssd-re, ahogy a mostaniban is, illetve igaz ez a wifi modulra is, ha netán csak n szabványos dual band lenne.
    nézegettem üzletekben és az aprón is, de valami mindig hibádzott a feltételek teljesülésénél.
    köszi, ha tud valaki segíteni! :R
    azért nem a milyen notis témába írtam, mert maradnék ezen gyártónál, ha lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák