Új hozzászólás Aktív témák

  • Girmin93

    tag

    Sziasztok! Egy érdekes ám különös hibával kapcsolatosan kérdeznék.
    Dell Vostro 5470
    Kapott új alaplapot. Lenne egy olyan dolog, hogy Windows 10 alatt olyat csinált(régi alaplaphoz telepített ssd-re ugyanolyan típusú),hogy akár játék közben akár youtube video nézés közben, akár film nézés közben a kép és a hang időnként 1-2mpre megfagyott,nem reagált semmire. Volt amikor 10perc után jött elő, volt hogy 2percenként. Próbáltam minden drivert a régebbire cserélni de eredménytelenül. Utána végső elkeseredésemben újra akartam tenni a Windows 10-et. Akárhányszor próbáltam újra rakni (kb 10 próbálkozás), telepítés elkezdése UEFI módben természtesen, formázás, majd telepítés elkezdése. Újraindítás után fekete képernyő és onnan nem megy tovább, ha be van dugva a pendrive ha nem, UEFI boot windows managert kiválasztva sem volt semmi eredmény. Leszedtem egy 2023-ig támogatott WIndows 8.1-et, ami elsőre felment, driverek is csúcs szuperek, azóta semmi akadás, semmi hiba, gond nélkül megy minden már 4-5 napja . Ennek mi lehet az oka? 2015-ös gép, a Win10 is 2015-ben jött ki, tényleg valami driver hiba lenne? Ha igen mi okozhat ilyet? Próbáltam minden egyes drivert újrarakni,cserélni stb eredménytelenül

Új hozzászólás Aktív témák