Új hozzászólás Aktív témák

  • balazsbük

    tag

    Sziasztok Dell márkatársak!

    1 hete vásároltam Dell Inspiron N5010-22 Mars Black színű notebookot.
    Van rajt Windows 7-es 32 bites rendszer....

    Azt szeretném megkérdezni,hogy a dell.comról letöltöttem az IDT audio drivert és feltelepítettem stb és nem tudok vele hallgatni gépen található számokat sőt semmit nem tudok gépről lejátszani azzal a driverral.
    Letöröltem és a sima hangkártyával meg lejátszanak a meghajtóim mindent ami a gépen van.(Windows Medi Player és VLC media player)
    Tulajdonképpen nem értem,hogy a Delles hangkártyával miért nem tudtam gépen található számokat lejátszani amikor az volt aktiválva.
    Van hozzá egy Sennheiser HD 25-1 II tipusú fejhallgatóm és azon is szeretnék tökéletesíteni és kihozni belőle a maximum tudást csak nem tudom hogyan is lehetne....
    Van valakinek ötlete ehhez?

    Más: A képernyőmet a Windows 7 kezeli de nem találok komolyabb beállítási lehetőségeket ezzel kapcsolatban. A Vezérlőpultban. már mindent átolvastam.

    Remélem látszik,hogy kezdő delles"vagyok ez életem első laptopja és ezekután csak Dellt fogok venni annyira tetszik:)

    Ha majd ezekre kapok választ akkor kérdeznék még :D

    Köszönöm!

    Dell Inspiron N5010-22 | Sennheiser HD 25-1 II | Audinst HUD MX-1 | Canon Ixus 310 HS | Navon N750 |Microsoft XBOX 360 Kontroller | Nokia 701 | Samsung Galaxy S4 |

Új hozzászólás Aktív témák