Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #77081088

    törölt tag

    válasz PLaci58 #78315 üzenetére

    Már bocs! De ha csak a rosszat vagy hajlandó feltételezni másokról,akkor persze elhiszem hogy te mindig szét nézel, a korábban linkelt videón is szétnézett a manus tolatáskor,egyáltalán nem hibás hogy 2x is átment az emberke fején.
    Egyszerűen el kellene fogadni hogy az autó pálya mindenkié,tudni kellene rajta biztonságosan közlekedni,figyelni és vigyázni magunkra és másokra is.

    Egyébként pedig ugyan ezt mondtam én is,hogy kellene egy közlekedési kultúrát betartani! Mindenkinek! Lassabban és gyorsabban haladóknak is!

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz PLaci58 #78315 üzenetére

    1-2 km/h-val mér alatt, szerintem az teljesen rendben van
    természetesen új gumi és szalonból lett hozva, ajtóban ,gépkönyvben, honlapon, stb is az a méret van.
    Pirelli, gondolom nem "mérethibás"

    Én is kezdtem már bele előzésbe 120-al a mellettem 100-105-el haladót, aztán úgy 170-180-al jelent meg a segg3mben valaki, akit előtte még a horizonton sem láttam ,emrt az előzés helyét kanyar előzte meg (én már az egyenesben előztem).
    Leborulok azok versenyzői nagysága előtt, akik azt gondolják, hogy 180-nál tudnak uralni egy autót közúton, de nem mindig a mentalitást kell okolni.

    Ex rallys versenyzővel beszéltem egy pár éve erről, ő nagyon frappánsan összefoglalta a dolog lényegét.
    "Már 20 éve is voltak gyors és erős autók. Az emberek azóta sem tudnak jobban vezetni, csak több az elektronika és a vakmerőség"

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák