Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz mezis #67153 üzenetére

    :K

    (#67155) vlevi :C

    (#67156) pohár Most tanulsz, vagy csak dolgod van erre?

    (#67159) tahepa Teljesen mindegy, a lényeg, hogy te magad fel tudd mérni a sebességet, az utat, a gumik állapotát és bármikor meg tudj állni a zebra előtt.

    (#67165) Irmscher 353 Amit írtam az az a fékút volt ami bele, de inkább átért a zebrán és már előtte is volt fékút. De a lényeg, hogy bármikor meg tudj állni a zebra előtt.

    Facén írták, hogy akkorát dübbent az ütközésnél a nő, hogy második emeletre behallatszott zárt ablak mellett :Y

    Itt állandóan baleset van, hol kisebb, hol nagyobb. De félévente tuti van egy komolyabb..legutóbb úgy roncsolódott az autó, hogy beszorult a nő az autóba és sokkot kapott, mert a keresztirányú úton a kis fiatal fiú azt gondolta még át tud menni a Szappanos utcára :O

    Legjobb lenne ha évente mindenki újra vizsgázna (persze minimális anyagi terhet képviselve a vezetőre) és így mindig tisztába lennénk az új szabályokkal, mind sofőr mint más közlekedő is talán nagyobb biztonságba lenne. Igazából még én sem tudom, mik a 2015-ös szabály módosítások, de merem feltételezni, hogy a vezetők 95%-a sem tudja mi hogyan módosult.

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák