Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Scoobyka #61989 üzenetére

    akkor velem ráb.sztak, mert listával járok vásárolni és ami nincs rajta, azt meg sem látom

    "Szivesen szakmaznek veled errol,de nem biztos,hogy erted amit irok."
    :U
    Szívesen beszélgetnék én is veled róla, de ilyen hozzáállással nem hinném hogy sokra jutnánk. Azért ennek a mondatnak van egy olyan pejoratív töltete, hogy kibuggyant egy privát tevékenység neve a nyelvem csücskén.

    már bocs...

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • xuldar

    őstag

    válasz Scoobyka #61989 üzenetére

    Igen, ha 299-ért van kitéve és megfogod, a pénztárhoz viszed, nem 300-at vagy 500-at fognak elkérni érte, hanem 299-et. Nem találják ki, hogy emellé még kötelező megvenni 100Ft-ért ezt meg azt. Vagy ha igen, akkor nem 299-et írnak ki, hanem 399-et.

    Nahát, ha én bevásárlólistával megyek a boltba, tőlem akármit kitehetnek a bejárathoz meg a pénztárhoz. És valószínű nem csak én vagyok az egyetlen, aki egy ilyen hirdetés láttán akkor se hozom el a cuccot, ha az év üzlete, mert olyanokat nem gazdagítok, akik megpróbálnak átb@ltázni.

    A hirdetésben a vastag betűs részt olvasd át még egyszer, mert hiányos a mondat.

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák