Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz giigz #53546 üzenetére

    a 189 a számlavezetés díja, az megy az OTP-hez
    a 2250 pedig a kártyakibocsátóhoz, jelen esetben a Mastercardhoz.
    Ha lemondod a bankkártyát (bármelyik fiókban visszaadható), akkor nincs ez a díj.

    Ez szinte kivétel nélkül minden banknál így van, hogy a főkártya csak az első évben ingyenes (van ahol még akkor sem). Minden 2., 3. kártya szintén fizetős, ha 2. sima kártyád van az 2250, de mondjuk rólam a devizakártyáért 17 eurót gomboltak le évente, az már jobban fájt

    (#53548) copass : Az nem normális, közvetlenül ajtónyitási távolságra nem megyünk semmihez se közel amin ajtó van, ez logikus. Azonban én nem arra írtam, hanem mikor szinte úgy jönnek ki az emberek a boltból mint ha övék lenne az utca. Kilép az ajtón, körül se néz és elindul a kocsija felé. Ha meg telibeveri valaki, akinek az útját éppen ő keresztezte - akkor is még neki áll feljebb.
    Pár napja is megyek egy kocsi után az alsó úton. Kocsi elmegy, utána a csaj felém néz és fogja magát, lelép az útra. Totál belátható szakasz, nyílt terep, lassan mentünk. Gondolom 100%-ig biztos volt benne hogy majd én fékezek. Mondjuk speciel ebben igaza lett, de egyszer ha bukó és térd+könyökvédő is van rajtam, lehet hogy elfelejtek fékezni.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák