Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz Aryes #154854 üzenetére

    Elnézésedet kérem, biztosan totál idióta vagyok. Pl. azt sem értem amit te írsz: Ha nem viheted fel a kézipoggyászodat, mert nem vettél neki jegyet, orvosi igazolást kell mutatni, hogy a gyógyszereket mégis fel tudd vinni.

    Mi az hogy nem vettem jegyet a kézipoggyásznak? Még a legtrógerebb jegy is tartalmaz fedélzetre felvihető kézipoggyászt...vagy úgy érted, hogy feladott poggyászom nincs?

    A másik az, hogy Wizz Priority szolgáltatás már nincs is, csak full fapad....Wizz Go és Wizz plus&Flex. Nekünk Wizz Go jegyet vett a cégünk, mivel csak három napra megyünk a franc akar feladott poggyásszal szarakodni, mert ugye 1db 40x30x20cm-es és 1db 55x40x23cm-es cuccot is fel lehet vinni a fedélzetre ezzel a jegytípussal, ami számomra bőven elég.

    Utazás közben nincs szükség a gyógyszerekre, de mivel nem szeretnék vinni feladott poggyászt, ezért bátorkodtam rákérdezni, hogy valakinek volt-e már ezzel tapasztalata. Többen is írták, hogy soha nem kérdeztek semmit gyógyszerek miatt, többek közt te is...akkor most miként jön az, hogy ha kézipoggyászban viszem akkor orvosi igazolás kell? :D A doki amúgy ennyit írt: Sem az utazás időtartama, sem a szedett gyógyszerek köre (nincs benne ún. erős hatású szer) nem igényli az igazolás kiállítását.

    De mindegy is, téma lezárva. Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek aki hozzászólt. Majd az utazáskor kiderül mi történik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák