Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz KROK640 #153007 üzenetére

    Szakmunkás végéig nem lógtam sokat, 1998-ban lett meg a szakmunkásvizsgám.
    Aztán jött a szakmunkások szagközépiskolája, gyorsított verzió. Volt osztálytársaim közül is többen jöttek tovább.
    Két év alatt 3év anyaga, 3hónap folt egy félév.
    Na akkor már laza volt, főleg hogy a matek tanár és osztályfőnök fia is a mi osztályunkba járt, mondjuk az hogy járt nem igaz mert inkább mellé, és ha ugye neki lehet akkor nekünk is
    Így matek órára egyáltalán nem jártunk, csak ha dolgozat volt, lányoktól kértük el a füzetet hogy tudjunk puskázni a kettesért. Inkább a Korona presszóban üldögéltünk.
    Ha vérvétel volt 2-3 havonta a kórházba, mentünk, adtunk vért mert akkor aznap nem kellet iskolába menni, én is adtam 3x 4x csak aztán vérnyomcsökkentőt írtak fel így nem adhattam, de persze mindig mentem, ugye én akartam adni :D

    De végül meglett az érettségi is, görbült minden.

    De tényleg mi értelme van hármasért négyesért akár ötösért tanulni ha tudja az ember hogy nem akar utána egyetemre menni.
    Ha kérdezték is hogy milyen végzettségeim vannak még sose kérdezték hogy az értségit milyen jegyekkel tettem le. Van érettségi és kész.
    És ezt a szüleim is tudták, tudták hogy egyetemre nem fogok menni így a cél hogy meglegyen a érettségi papír.
    Így nekem buli volt az iskola, nem folt tanulási kényszer.

    Volt hogy fél kettőkor vége lett az iskola édesapám várt az utcán, be a kocsiba és mentünk kér három megyével arrébb, és este későn értünk haza, majd másnap az iskolában kipihentem magamat.

    De millió egy történetem lenne az iskoláról.

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák