Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz 7Sony7 #136506 üzenetére

    Ezt megint többször szerkesztettem, erre annyit tudok mondani, hogy most adtam át fél órája egy 4-es golfot, bár 3 hetet állt itt, több dolog miatt, de bármi van gyanúsan ismét ide hozzák. Ezt mindenki értse úgy ahogy gondolja, vagy mérlegelje úgy ahogy gondolja. Persze összetetebb feladat volt, porlasztók bemérése, javítása, stb... Ergo nem csak rajtam múlik.
    De a pénzügyi részről nem is beszéltünk, mármint nem erre gondoltam válazsaimban.
    Az meg hatalmas **, amit kiszámláznak, vagy azt mondták megcsinálják, s nem. Ezért létezik még az "egyszerű paraszt", akinek még az ismerősi köre is ellátja munkával, akár egy egész csapatot. Nehéz az egyensúly, mind a 2 oldalról.
    Ha szeretnék nagyzolni, s nem ez a lényege, mert gyorsan letöri a szarvat a további, de február óta áll nállam egy pajero, s még mindig nem vitte el a kollega. Jelzem, úgy vállaltam, h majd egyszer kész lesz, nem tudom mikor. S még mindig itt van.
    Hazudni nem hazudtam, biztosan az lesz benne ami a számlán van, se több, se kevesebb. Az, hogy ki mit fogad el, az meg egy másik kérdés, közép utat nehéz húzni. Bár ez nagyon egy szélsőséges eset.

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák