Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Fricu #134027 üzenetére

    Azt hiszem feladom. A maszkviselésre írtam, hogy csináljon amit akar. Ha szeretné viselje, ha nem...akkor nem. Ennyi. Úgy érzem ha csak egy névelőt írnék is belekötnél. :D Részemről téma off. Már így is túl sokáig tartott...

  • bul07

    nagyúr

    válasz Fricu #134027 üzenetére

    Viszont úgy se szabad beállítani a maszk hordást mintha az meg egy pajzs lenne és megvéd

    Egyszerűen aki beteg az hordja, aki meg nem az eldönti hogy hordja vagy nem

    Ártani nem árt a maszk de nem is világmegváltó csodaszer

    Amúgy a kötelezőtétele is érdekes egyes országokba, mert bármivel akár egy sállal is elég eltakarni az orrot meg a szájat, na az meg aztán nagy védelmet nyújt
    Placebo hatás ha más nem :)

    Egyszer meg kell halni, ha ettől a vírustól akkor ettől
    Ha elkapnám lehet nekem még használna is ledobnék pár kilót :DDD , csak a szüleimet féltem mert édesapám most múlt 70-en és cukros is, na meg a munkámat
    Mert egy helyen vagyok édesapámmal egymást váltva és ha mi kiesnénk hirtelen nem lenne ki helyettünk legyen, és még kitalálják hegy nem is kell a mi munkakörünk és mehetünk a p*csába
    Amúgy úgy tudom irigyelni akinek van szabadsága és ilyenkor ki tudja venni, én vagyonőrként dolgozok már 9éve de még egy nap szabadságom nem volt, ha el is mentünk valahova akkor is csak úgy hogy helyettem dolgozott valaki és akkor én kevesebb fizetést kaptam

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák