Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hombre[EU]

    veterán

    válasz .LnB #476 üzenetére

    Lehet,hogy én vagyok tudatlan (vagy csak rossz a memóriám), de a AAA történetalapú openworld játékok közül egyiknek sincs hasonló ugyanilyen multiplayer rendszere. Amelyeket én ismerek mindegyikben az akció a közös pont (kapcsolat) a playerek között és a tér statikus. Itt magát a világot alakítjátok, nem tudom lesz-e egyáltalán summon az akcióknál. Egyedül játszol,de mégsem vagy egyedül :) nem tudom elmagyarázni,még Ō sem tudta
    Talán a Minecraft ami hirtelen beugrik(mint hasonló elképzelés), bár nem játszottam vele csak a bennem kialakult kép miatt

    Szerk.: Arra a hegycsúcsra amit annyiszor megmutatott szerinted fel tudsz jutni egyedül a kis létráddal és a köteleddel ? :)

    [ Szerkesztve ]

    Life, Uh, Finds A Way

  • Cifu

    nagyúr

    válasz .LnB #476 üzenetére

    Kojima is azt mondta a Gamescom-on, hogy nyugi ami ott látható volt az a játék egy ici pici része, majd a TGS-en lesz sok gameplay. Lett. De nem biztos, hogy mindenki erre várt.

    Nagyjából itt a probléma...

    A gameplay arra szolgál, hogy ízelítőt adjon a játékmenetből. Erre mintapélda a Cyberpunk 2077 tavalyi gameplay videója. A rajongók meg oda és vissza vannak a játéktól, pedig lehet, hogy a hype miatt nagy pofára esés lesz belőle (persze valószínűtlen, de van benne egy ilyen lehetőség).

    Itt viszont fordítottan működik a dolog, mert mindenki mást várt. Persze, lehet azt mondani, hogy Kojima megmondta: ez most más lesz. Csak az a probléma, hogy így tényleg nem kellett volna gameplayt mutatni. Semmilyent. Kellett volna a karaktertrailerek (Mama, Fragile, Amelia, stb.) meg pár CGI és kész.

    Igen, a japán piacot ez nagyjából nem érdekli, talán nem is véletlen, hogy "csak" itt merte így bemutatni a gameplayt Kojima. Ezzel együtt a nyugati piac is fontos (mindig is az volt, hiába állítanak egyesek mást), és nekik ezek bizony negatív hatásúak.

    Tisztelem és becsülöm Kojimát, de lehet, hogy kellett volna valaki mellé, aki néha a kezére csap, legalább a promóciós időszakban...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • james001

    veterán

    válasz .LnB #476 üzenetére

    Ha ez megnyugtat te nem tartozol a hisztizők közé. :)
    Kedvelem magát Kojimát,szeretem a játékait,és igen ugyanúgy fel vagyok hájpolódva erre a játékára is a láttotak ellenére is,de attól még én is félve várom kissé a DS-t. Miért? Mert még én se láttam a teljeset ahogy ugyanúgy senki más se. Bennem is ugyanúgy ott van hogy csalódás lesz végül,ez minden játékban ott lakozik. De próbálok pozitívan állni hozzá,a "hurráoptimizmusomban" bízok,mert Kojima már tapasztalt és régóta benne van már ebben a dologban,és most végre szabad kezet is kapott. Ezért hoztam fel a COD meg Ubisoft játékokat,mert ott már nincs az a több éves fejlesztés,a több éves kemény munka mögöttük úgy mint a DS-nél,csak a folyamatos ugyanaz a sémán alapuló unalmas mechanikák és rendszerek sorozata.
    Kojima is meglepődött amúgy ezen hogy milyen lett a fogadtatás,de hozzátette hogy sok minden kis apró részletet kidolgoztak a játékban,és hogy büszke erre a munkájára. Szóval igen bízok benne hogy nem csak ennyiből a játék,és hogy megannyi meglepetés vár még ránk benne. Pl Reeves feltűnése majd ;]
    De tényleg nem akartam megbántani senkit innen a topikból,meg nem a mások véleményét és érzését a játékhoz akarom itt megszabni. :)
    A lényeg hogy legyen már november 8,és akkor mindent megtudunk :)

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák