Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Kvelstadt #314 üzenetére

    A fegyvertápolás nyakatekert kissé, de legalább van benne felfedeznivaló és lehet hova fejlődni. Na meg a lehetőségek tárháza...

    Rendesen kilépni? Azt még nem tudom :DDD Na de komolyan: a mentési rendszer tényleg felér egy puzzle-feladattal.
    Mindenesetre én úgy oldottam meg a dolgot, hogy ha automatán ment, akkor lépek ki, és kilépésnél még rányomok a kiléptetőpanelen a mentésre.
    Visszatöltésnél van egy olyan, hogy continue from last save... Engem itt oda szokott visszaadni, ahova szeretném. (Általában...)
    A mellékküldetéseknél kiírja a játékban, hogy Optional mission, innen tudod...

    Az űrhajós résznél én kb. a harmadik-negyedik végigjátszásnál jöttem rá, hogy irányítani is tudok :DDD
    A kérdés így utólag most már csak az, hogy akkor az első végigjátszásokat hogy éltem itt túl :U

    Igen, a lezuhanós rész...
    Hát az tiszta Pitch Black, amúgy tetszett az a film...

    (#313): én szóltam, hogy ennyi plazmával eltöltött idő után hardcore a minimum. :K

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák