Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz lanszelot #6137 üzenetére

    Üdv :) A harmadik résznek van külön topicja, de ezen ne múljon.
    A levegőből való tűzokádás szerintem ahhoz köthető, hogy alatta állsz. Nálam nagyon ritkán csinálta, próbálj meg a boss (a Namelessre gondoloka hátán) előtt maradni, de a sárkány feje mögött. Ha mégis felrepül akkor pedig elfelé fuss tőle. A kamerakezelésben nem tudok segíteni, nekem egérrel nem volt vészes. Ha a King csapkod akkor dodge oldalra a sárkány felé, egy ütés, dodge a másik irányba a ritmus. Ha villámlik a kardja, akkor hátrafelé dodge és gyorsan vissza előre, ne repüljön fel. A legjobb, amikor előre okád tüzet, akkor lehet sorozni a nyakát. Legjobb kicsivel az előtt ütni, ahol a boss áll rajta.

    A második phase-re egy nem túl gyors vagy szép, de hatékony taktikám van. Van egy támadása, amikor felugrik a levegőbe és charge attackot tol. Na itt kell egy dodge előre, aztán visszafelé és van pár szabad ütésed. Fegyvere válogatja mennyi, én katanával háromszor is meg tudtam ütni, duplakarddal volt, hogy bement a negyedik (de az már veszélyes). Aztán dodge gyorsan hátra-hátra (igen, staminafüggő is, mennyit lehet ütni). Többi része az csak türelemjáték, a támadások 90%-a könnyen elkerülhető. Engem egyedül a kardkenegetés utáni villámcsapással tud eltalálni.
    Van még benne pár ablak, ahol egyszer-egyszer meg lehet ütni, de az kockázatos :) Én inkább óvatos játékos vagyok :D
    Szerk.: Ja igen, a taktikámhoz hozzá tartozik, hogy próbálj mindig távol maradni tőle. Ha ugrás nélkül charge-ol előre (lándzsát szegez, könnyű meglátni) akkor oldalra dodge. Aztán hátra. Egyébként mindig hátra, a timerre rá kell érezni.

    [ Szerkesztve ]

  • Šolaire

    veterán

    válasz lanszelot #6137 üzenetére

    Szia ruha annyira nem érdekes. Szokni kell ezt a bosst ez tény dodge is másabb ütemben jó. Sárkánynak a fejét csapkodd mikor a földön van, elég hamar megfekszik tőle.

    “Praise The Sun” \[T]/

Új hozzászólás Aktív témák