Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Big Bopper

    tag

    válasz nubreed #554 üzenetére

    Igen én pont ott vagyok most, ott van egy festmény a nagyterem végében ami beszippant ha megvizsgálod. Iszonyú jól lehet itt tápolni, 10 szintet fejlődtem másfél óra alatt. Csak a nagy plömplöm fejű ellenségek idegesítőek nagyon mert ahogy megcsapod őket megmérgeznek.
    Mondjuk miután meglett a BK sword, kb. 10x egyszerűbb a játék, mocskos jó ez a kard.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #554 üzenetére

    Igen akkor kihagytad a 2. fire-t. Majd menj vissza. Egyébként ott annaál a fire-nél van egy nagy szobor ami eltűnik ha a megfelelő gyűrű van rajtatok. Persze a gyűrűt majd csak a katakombákban lehet megtalálni szóval ha érdekel vissza kell majd jönni. De a lord vessel-el egyből ide lehet warp-olni. Szóval a szobor mögött lesz egy ködös bejárat ahova nem muszáj bemenni hanem be lehet lépni a darkmoon covenant-ba. viszont ha belépsz megtámad a covenant feje.
    Én be szoktam lépni és megölöm mert ő is afféle kisebb boss szóval jó adag soul-t ad meg a vgégén van egy két item is .
    Viszont ha megölitek akkor az első fire-nél lévő firekeeper meg fog támadni mert ő is a covenant tagja.

    Igen arról a csarnokról beszélünk.
    Majd lesz ott egy rész ahol ilyen dobozok lesznek szana szét. Ott legyetek human formába és akkor jön egy nps invader akinek a setjét majd a boss utáni kis részen kapjátok meg. Azért érdemes ez mert a sisakjáért cserébe lehet üxletelni az asylumban még egy ring of favor-t azaz ha véletlen levennétek lesz másik. Nekem már van vagy 5db.

    Havel set jó mert nehéz és jó poise-t ad de nem fejleszthető és gyengébb mint pl a black iron.

    A festméybe meg érdemes úgy bemenni hogy van nálatok toxin elleni virág. De egyébként a halálos csapás után egy gyors hátrabukfenc is elég és nem mérgez meg.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák