Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz odinkain #5357 üzenetére

    ja dehogy nem éreztem hogy az lettél volna. Nekem nem tetszett Manus, számomra nem volt az élvezetes harc. Mondjuk én jobban szerettem az "emberszabásúak" elleni harcot mindegyik souls játékban. Csak azért mondtam hogy nem lehet annyira összehasonlítani mert sztem a ds1 bossokat nem lehet még egy kalap alá venni a 3-al pláne nem a bb-vel illetve a dlc-vel.

    orphan vagy ludwig nagyon durván nehéz de élvezetes harcok mert már én is egy idő múlva láttam mit csinálnak (mindig a mátrix jut eszembe, amikor elkezdi látni amit kell, a souls játékokban lévő bossok is ilyenek nekem). Először egy káosz az egész aztán folyamatosan tisztul le. Ezt az érzés egyébként a ds1 hozta a legkevésbé. Bár szükség nem is nagyon volt rá, mert a bossok nagy részét 1-2 próbára ledaráltam. Ezért szeretem a 3-at mert ott nincs "dps teszt" boss. Az egyben Nito azt se tudom hogy néz ki mert beestem a lyukba megláttam a legnagyobb valamit aztán addig ütöttem meg ittam az estust amíg meg nem halt. vagy a four kings is ugyanez, azt se tudnám megmondani milyen támadása van.

    Ezzel szemben Artorius egy élvezetes harc még ha nehéz is mert van egy movesetje amit meg lehet látni illetve meg is kell. Ott nem tudsz beleállni és ütni amíg meg nem hal.

    A bb-ben is van jópár ilyen amibe bele kell állni és ha elég fejlett vagy akkor simán levered ha meg valami gebasz van akkor szívás.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák