Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #414 üzenetére

    Én most megvártam míg lent new londo-ba nekem jön és nekem se dobott semmit. Még humanity-t sem.

    Más:
    Lassan vége a 2. végigjátszásomnak. Már csak a fő boss van hátra de előtte még fejlesztgetek dolgokat mert új játéknál megint elvesz ember-eket meg mindent amit itt megszereztem. Röviden a key itemeket.
    Most úgy nézek ki hogy mindenem max-on van és van egy fejlődő divine great axe-om meg egy maxos occult great axe-om is amit majd akkor fogok használni ha már minden stat eléri a 40-et amit szeretnék és elkezdek majd faith-re adni. mert ugye az occult fegyver faith-re is kap sebzésbónuszt. de ez még nem most lesz csak alapanyag volt hozzá ezért megcsináltam.

    New londo Boss most leszopatott. Nem tudom láttátok e már hogy az a boss fight hogy néz ki de lényeg hogy én igyekszem mindig a végére hagyni mert hosszú az út firelink-től addig a boss-ig ha meghalnék. de majd ha odaértek elmesélem ezt is hogy jártam most.
    Ja és ha már meg lesz Quelaag soul-ja és eljutottok a boss fegyver kovácsig anor londo-ban nehogy chaoz blade-et csináljatok quelaag lelkéből hanem Quelaag fury sword-ot! Az alapból fire sebzésű fegyver és a két betüs sebzésmódosítót sem veszíti el mint egy hagyományos fire fegyver.

    Big Bopper Ha új karit kezdesz akkor az elején gift-nek a master key-t válaszd! az hasznos is nem úgy mint a többi cucc.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Big Bopper

    tag

    válasz mad1 #414 üzenetére

    dehogy kezdek újat hagyjál már akkor fölöslegesen szoptam az első pályával :D
    a játék hülyesége miatt nem fogom elölről kezdeni
    közben rájöttem hogy lehet futni is de hát utolér ez bármit teszek
    na majd holnap próbálkozunk még :DD

Új hozzászólás Aktív témák