Keresés

Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz lbandi777 #1590 üzenetére

    Elég ha csak az über módba való átállást említem ami akármikor lehet (és itt nem arra gondolok, hogy átalakul a boss ami oké), én nem 1x szoptam be azzal, hogy "kiismertem" az ellent és sikeresen levittem az életét minimumra amikor benyomta a turbót és olyan dolgok jöttek amiről még álmodni se tudnék, gyakorlatilag a börtönben ha lehajolsz a szappanért akkor se kapsz élményt mint itt, és ez a végefelé egyre jobban és többször jött ki, a Lothric Várba alig tudtam bejutni, még 2-en is szívás volt, a falon át való sebzést vagy éppen megölést nem is említem, meg a többi kis apróságot amikre most nem emlékszem de ha újrakezdem a játékot magyarul leírok mindent, nemhiába várok az utolsó boss-ra, ott az már szavakkal kifejezhetetlen szexuális élmény lenne valszeg. Úgy jöttem a 3-ba, hogy előtte toltam majdnem 100 óra egyet, és maradt vagy 2 boss, a leöltekkel semmi baj nem volt még az a tetű Chaos Bed is semmi a 3-ban lévő endbossokhoz képest, pedig az se piskóta.

    (#1589) Solaire
    Ennek örülök, de gondolom azért a 3-nál csak könnyebb, hogy nem csal a játék a bossoknál.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Aktív témák