Aktív témák

  • El Barto

    tag

    válasz Rony949 #3710 üzenetére

    :D

    NG+7 előtt gondoltam farmolgatok kicsit,lépek pár szintet,csak egy idő után a bevált metódus unalmas lett,ezért elkezdtem próbálgatni a különböző fegyvereket.Lecsapott az egyik angyal mert tököltem,semmi gond,százszor volt már ilyen,bonfire után már szaladtam is volna vissza rutinból...csak a lift fent maradt,én meg szó szerint belesprinteltem az aknába. :W A szívem dobbant olyat b@sszus,nem szépítem,az üveg jégerre rá is markoltam párszor az este folyamán! :P Így jár aki egyszerre DS-ezik a tévén,zenét hallgat a telefonról,és laptopon a DaS végigjátszást nézi. :D Elkezdtem végül NG+7-et,és tényleg nem lehet,nem szabad rutinból nyomni,ez a game egyszerűen megköveteli a figyelmet,fegyelmet,ALÁZATOT.Azért már a DS-es rutin bőven bennem van,de még Gundyr előtt két kutya majdnem simán szétkapott.Elképesztő!

    Kvelstadt: he-he,annyi lélek nincs hogy feloldozást kapjak! ;]

    (Viszont DaS lehet hogy laptopon lesz kijátszva - persze tévére kikötve,kontrollerrel -,hihetetlen hangulatos a full magyarítás!Játékra nem vágytam még így életemben,totál bezsongtam! :DD )

Aktív témák