Aktív témák

  • vraghdash

    tag

    na Uraim/Hölgyeim végeztem az alappal, kb 43 óra volt, nem tudom sok vagy kevés ennyi.

    megvannak DLC-k de nem fogok neki menni, egyszerűen nem érzem hogy kellene csinálnom már most is volt olyan érzésem, hogy csak azért megyek tovább hogy ne menjen pocsékba az a pénz amit a digital deluxra kitettem

    nekem Bloodborne sokkal jobb, nem csak a tempója a hangulat az érzések amiket kivált, lenyőgözően beteg mindig vártam abban hogy mi lesz a köv perverzálatbeteg boss, vagy vizuális elem ami elém ugrik, no itt nekem ez valahogy nincs meg, 1 sötét fantasy semmi több...

    ha bossokat kellene hangulatra sorba tenni

    nameless
    twin prince
    pontif
    abyss watcher
    dancer
    +1
    yhrom a trónnál lévő 2kezes kardos mechanika miatt...

    várom a shadow of wart

    ui.: egyébként ha az utolsó boss nem lett volna ilyen borzalamsan kiábrándító, mind hangulatra, mind mechanikalilag, akkor mentem volna dlc-kre csak hogy meglegyenek, de annyira semmilyen, mintha elfogyott volna az 5let és akkor szedjük össze milyen képességek voltak és tegyük bele és bummm. értem én hogy souls meg story meg blabla de akkor is akármi egyediséget adhattak volna neki...

    ha pontozni kellene:
    7,8/10

    (csak viszonyítás képen a listám: 7/10 horizon zero dawn, 9/10 witcher3. 10/10 bloodborne és last of us)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák