Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a dervis

    csendes tag

    válasz weather88 #15 üzenetére

    Üdv!

    Köszönöm a gyors válaszod!

    Azóta sikerült félig megoldani a problémát. Nemzetközi topicokban találtam újabb szoftvert, amivel működik a programozás lehetősége is. Itt: http://findfiles.com/search.src?file=techno
    van egy "Smart_Technology_7_0_11_42_64bit" nevű verzió, ezt raktam fel. Azért csak fél megoldás, mert a gyártói specifikációban szereplő beállítási lehetőségeknek kb. a fele nem működik.
    Teszt röviden:
    -Megelőlegezett pontok a vásárlás előtt: 10 pont.
    - A mentett profilokban nem lehet a dpi beállításokat tárolni. (-1 pont)
    - nem lehet a módváltó gombhoz automatikusan hozzárendelni a gombok beállítását tartalmazó mentett profilt. Ergo, a patkányon lévő gomb, csak a led színét változtatja...
    (-2 pont)
    - A gombokhoz hozzárendelt funkciók az adott programokban nem aktiválódnak, az említett programokból pedig nem lehet a patkány gombjait elérni, módosítani.
    (-2 pont)
    - A gyártó oldalán lévő (megtaláltam a hiba állítólagos javításához a segítséget), az ISMERT hibát javító, letölthető szoftver nem működik. (Ua. mint a CD-n lévő.)
    (-1 pont, és egy jókora fekete a gyártónak...)

    Összegezve: Az elért 4 pont mindösszesen a patkány ergonómiai testreszabási lehetőségeinek, dizájnjának és a pontosságának köszönhető...

    Nos, ez nagy csalódás, ugyanis a patkány így szoftveresen szinte semmit sem ér, márpedig a gyártó nem így reklámozza...

    Az OP. rendszerem friss telepítés, Win7 64 bit.

    Érdekelnének még egyéb, a patkánnyal, szoftverrel kapcsolatos tapasztalatok is a használóiktól.

    Szép napot!

    A feszültség alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs feszültség alatt. Csak más a fogása...

Új hozzászólás Aktív témák