Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz maryannehope #18146 üzenetére

    Secret ending (most már valóban):
    Végigszenvedtem ma. Az, hogy mentés nélkül kell(ene) megcsinálni, ráadásul valamiért nem tölt vissza max.-ra az életerőm (511 helyett valahol 374 környékéig töltött csak, bármit csináltam) annyira nem volt vicces.
    Kicsit Deus Ex: Mankind Divided hangulatom lett tőle, ott volt hasonló élményem, hogy lopakodó karakterrel olyan harcba dobott, ahol nem lehetett lopakodni. Itt is rögtön úgy nyitottunk, hogy 5db rohadt tápos NPC ront rám. 20-as Int és elég maxos Quickhack-okkal oké, megoldottam, de azért jó sokszor töltöttem vissza az állást (külön kudos, mikor mögötted spawnol be egy ellenfél, mert én egy oldalsó folyosóba menekültem), és társ nélkül mintha Smasher is nehezebb dió lett volna.

    Viszont többet vártam tőle - itt kvázi két endinget kapunk újra, ha meghalunk, akkor az Öngyilkos végkifejlet féle üzeneteket látunk és ennyi. Ha meg megcsináljuk valahogy, akkor a Path of Glory féle vég jön (mi vagyunk az istencsászárok és már a Kristálypalotát akarjuk kipakolni), csak ugye él Rogue. Utóbbit megértem, miért írta azt .LnB, hogy ez "canon" végkifejlet, mert hát jah, egyedül az Arasaka ellen, ez nagyon heroikus, de hát Johnny se támadta meg soha egyedül az Arasaka-t. 2020-ban kellett Rogue, Santiago és Thompson, 2023-ban pedig már egész különítménnyel indult el. Szóval a Rogue / Johnny féle támadás inkább tetszik nekem.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák