Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz .LnB #999 üzenetére

    Hát... azért emlékszem én a The Witcher 3 megjelenéskori állapotára, és milyen állapotban volt, mikor másodszor végigjátszottam (1.31 + a két DLC). Kb. úgy írnám le, hogy a megjelenéskori állapot egy korai bétafázisnak illett volna be, és az 1.31 szintjén szabadott volna valóban kiadniuk.

    Számomra az, hogy ilyen távoli megjelenést jelentettek be, olyannak tűnik, mintha egyfajta határidőt szabtak maguknak, hogy nem húzhatják tovább, mert sose fognak elkészülni vele. Egyfelől én is úgy vagyok vele, hogy csinálják meg rendesen, másfelől úgy vagyok vele, hogy legyen itt, még bétás állapotban is eljátszom vele. Harmadrészt pedig azt is megértem, hogy nem húzhatják végtelenségig, mert abba belerokkan a cég...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz .LnB #999 üzenetére

    Ilyen összetett játéknál -főleg PC platformon, ahol hatvanezer féle hardver/szoftver konfigra kell fejleszteni-, bármilyen megbízható is a cég, borítékolható, hogy lesznek hibák a kiadáskor, és abban is biztos vagyok, hogy nem fognak tudni mindent befejezni. Azonban, ha maga a játék alapvetően jó lesz, akkor ezeket a hiányosságokat én simán elnézem, mert biztos vagyok abban, hogy idővel tökéletes szintig javítják, a hiányzó tartalmakat pedig pótolják. W3-hoz is volt egy halom ingyenes tartalom ha jól tudom, a pénzért adottak meg felértek egy kisebb új komplett játékkal.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák