Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz CPT.Pirk #33296 üzenetére

    A játék fejlesztés kvázi leállítása már régen megszünt, a hibajavítások mentek már jó ideje - meg persze az ilyen új featurák beépítése, mint a DLSS 3.5.

    Ami a nehézséget illeti...

    Oda: Én ezt a harcot találtam 2.1 verzióval még mindig a legnehezebbnek... :)

    Smasher: A Smasher harc a 2.0 körül revampolva lett, szerintem is erősebb volt régen, de a másik oldalról anno a Redditen azért ment a sírás, mert kiderült, hogy "szokás szerint" csak végigrohantak a játékon, és kvázi alap fegyverekkel, félig kitolt skillekkel ugrottak neki. Szóval szerintem ezért lehetett itt egy nagyobb nerf...

    Chimera spider tank: Ez volt elsőre baromi nehéz nekem, de rájöttem, hogy nem megfelelő fegyverekkel veretem. Itt a sörétes, a hangtompítós pisztoly meg a mesterlövész puska lópikulát nem ért. Átspeccelve, jól felhúzott fegyverekkel, folyamatosan mozogva már leküzdhető volt.

    Cerberus: Ez az, ami számomra idegölő volt. Eleve kurta ellentmondásos, hogy semmi, de semmi módon nem lehet sebezni. Banyek, én voltam ekkor Night City top-notch solo-ja, erre még a legerősebb mesterlövész puskával se lehet átütni a fémbőrét ennek az izének? Nincsenek gyenge pontjai, mint a szenzorok, amiket kilőve meg lehetne vakítani? Értem, hogy az volt a cél, hogy na, itt lopakodj, de az isten szerelmére, a játék legnagyobb élvezete egészen eddig az volt, hogy nem csak egy megoldás volt egy küldetés teljesítésére. Idáig. Itt zéró, konkrétan zéró alternatíva van. Kerüld el, ismerd ki a járőrözés útvonalát és járd végig a területet a terminálokhoz meg a kulcsokért. Ez nem harc, emiatt nem tekintem oda valónak. 1x megcsináltam, ám ha van valami, amit nem fogok többet meg se próbálha ha elő is veszem a játékot, akkor az a rész lesz...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák